PRIĖMIMAS Į MOKYKLĄ

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu, prašymai priimami nuo 2024 m. kovo 1 d. iki 2024 m. gegužės 31 d. savivaldybės elektroninėje prašymų registravimo sistemoje.

Priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 2023-2024 m. vyksta pagal Vilniaus miesto savivaldybės 2023 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. 1-1747 „Dėl priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo ir Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapių patvirtinimo“ patvirtintą priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašą.

Elektroninė prašymų registravimo sistema svietimas.vilnius.lt
Viskas apie registraciją į mokyklas >>

✑ MOKINIŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ KOMISIJA
Edita Koliataitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, komisijos pirmininkė;
Nelia Rafalovič, sekretorė;
Ala Aniskevič, lietuvių kalbos vyr. mokytoja, narė;
Anžela Gribanova, specialioji pedagogė, logopedė, narė;
Natalija Lina Gasiukienė, pradinio ugdymo mokytoja, narė.
Priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašas
Papildomi priėmimo kriterijai, pretenduojant mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrą dalį

Informacija pasiteiravimui teikiama tel. +370 5 233 2415 arba el. paštu: edita.koliataite@naujamiescio.vilnius.lm.lt, rastine@naujamiescio.vilnius.lm.lt.

SVARBU! Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas per e. sistemą grafikas

Mokyklą pagal savo gyvenamąją vietą rasite Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų interaktyviajame žemėlapyje.