PARAMA

Gerbiami bendruomenės nariai,

Dėkojame, kad nuolat skiriate 1,2 % GPM paramą mūsų mokyklai.

TĘSKIME MOKYKLOS POKYČIUS KARTU!

Informacija apie 1,2 proc. paramos lėšas
Ataskaita už 2021 m.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, pasinaudoti proga ir 2023 metų 1,2 % savo pajamų mokestį skirti mokyklai (tai reikėtų atlikti iki š. m. gegužės 2 d.). Užtikriname Jus, kad šiais metais, kaip ir praėjusiais, paaukotos lėšos bus panaudotos labai tikslingai – gerinti ir modernizuoti Jūsų vaikų ugdymosi aplinką.

Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Atkreipiame dėmesį, kad jums papildomai tai nieko nekainuos. Tiesiog – tai 1,2 % nuo mokesčių sumos, kuri jau sumokėta Valstybei.

Jūsų prašymai skirti paramą bus patenkinti VMI tik pateikus šią pajamų mokesčio deklaraciją (GPM311 forma) iki 2024 m. gegužės 2 d.
1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR0512 v.4) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.

Žingsnis po žingsnio: kaip skirti paramą Vilniaus Naujamiesčio mokyklai?

Mokyklos pavadinimas: Vilniaus Naujamiesčio mokykla
Įmonės kodas: 290004420
Visą informaciją bei žingsnius, kurie padės Jums skirti paramą Vilniaus Naujamiesčio mokyklai, rasite ČIA

Skiriantiems paramą per VMI mobiliąją programėlę ​(ją galite parsisiųsti iš App Store arba Google Play.):

1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.