MOKYTOJAI

Regina Kozlovskienė

Etikos/Rusų kalbos vyr. mokytoja
8b klasės vadovė
3 kabinetas

Tatjana Gultiajeva

Tikybos mokytoja

Živilė Anušauskaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
9a klasės vadovė
18 kabinetas

Ala Aniskevič

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
8c klasės vadovė
33 kabinetas

Inesa Kvedaraitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
33, 37 kabinetas

Violeta Lukoitienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
6b klasės vadovė
36 kabinetas

Danutė Mišrienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
26, 4 kabinetai

Tatjana Bogomolova

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
8a klasės vadovė
4 kabinetas

Eugenija Prevlockaja

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
36 kabinetas

Inga Stankaitytė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
33, 37 kabinetas

Arnoldas Riekumas

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytojas
36 kabinetas

Liudmila Jurgelevičienė

Rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
6a klasės vadovė
28 kabinetas

Svetlana Strazdienė

Rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
5a klasės vadovė
30 kabinetas

Galina Pučinskienė

Rusų kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
7b klasės vadovė
22 kabinetas

Regina Kozlovskienė

Etikos/Rusų kalbos vyr. mokytoja
8b klasės vadovė
3 kabinetas

Dmitrij Grican

Anglų kalbos vyr. mokytojas
41 kabinetas

Olga Savickaja

Anglų kalbos mokytoja
41 kabinetas

Margarita Songin

Anglų kalbos  vyr. mokytoja
10a klasės vadovė
24 kabinetas

Sakalauskienė Inga

Anglų kalbos mokytoja metodininkė
47 kabinetas

Larisa Gnedaš

Informacinių technologijų vyr. mokytoja
44 kabinetas

Natalja Grigutienė

Matematikos vyr. mokytoja
9, 29, 48 kabinetai

Marina Griškevičienė

Matematikos vyr. mokytoja
9, 30 kabinetai

Ana Kozažišče

Matematikos vyr. mokytoja
5b klasės vadovė
29 kabinetas

Olga Milošienė

Matematikos mokytoja metodininkė
7a klasės vadovė
48 kabinetas

Ana Diadiūra

Chemijos mokytoja metodininkė
39 kabinetas

Alina Makovska

Fizikos vyr. mokytoja
39 kabinetas

Marina Solovjova

Biologijos vyr. mokytoja
23 kabinetas

Jekaterina Batiševa

Geografijos mokytoja
30 kabinetas

Georgijus Sapožnikovas

Geografijos mokytojas ekspertas
30 kabinetas

Andrejus Mišris

Istorijos vyr. mokytojas
49 kabinetas

Vaidotas Stepanavičius

Pilietiškumo pagrindų mokytojas
49 kabinetas

Lina Samoilova

Geografijos vyr. mokytoja
30 kabinetas

Natalia Bazyuk

Muzikos mokytoja

Natalija Vasilevskaja

Muzikos vyr. mokytoja
51 kabinetas

Liucina Kot

Dailės mokytoja
16B kabinetas

Nijolė Kairiavičienė

Technologijos vyr. mokytoja
20 kabinetas

Jelena Palevič

Technologijos vyr. mokytoja
16A kabinetas

Violeta Vanagaitė

Kūno kultūros mokytoja metodininkė
Sporto salė

Rūta Čaikovskienė

Kūno kultūros mokytoja metodininkė
Sporto salė

Oksana Čistiakova

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
4a klasės vadovė
12 kabinetas

Natalija Lina Gasiukienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
1b klasės vadovė
1 kabinetas

Tatjana Ikamienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
2a klasės vadovė
13 kabinetas

Galina Michalkevič

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
4b klasės vadovė
34 kabinetas

Galina Tajenčuk

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
1a klasės vadovė
15 kabinetas

Jevgenija Ivleva

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
3b klasės vadovė
19 kabinetas

Tamara Chriaškova

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
2b klasės vadovė
35 kabinetas

Jelena Volkova

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
3a klasės vadovė
32 kabinetas