ELEKTRONINIS DIENYNAS

Mokykla naudoja TAMO elektroninį dienyną. Jungtis prie e.dienyno reikia puslapyje: https://dienynas.tamo.lt

Kilus klausimams dėl prisijungimo prie TAMO sistemos, kviečiame susisiekti su mokyklos e. dienyno administratoriumi el. paštu larisa.gnedas@naujamiescio.lt (kreipiantis būtinai nurodykite vaiko vardą, pavardę ir klasę)

TAMO sistemoje registracijai skirti du raktai:
1) „MOKINIO RAKTAS” – raktas, skirtas tik mokinio registracijai;
2) „TĖVO RAKTAS” – raktas, skirtas mokinio tėvų registracijai.

MOKINIO registracija atliekama:

www.tamo.lt pasirenkame „Prisijungti” -> „Registruokis” -> „Kursiu paskyrą: VAIKO„. Registruojantis reikia įvesti MOKINIO RAKTĄ, sugalvoti naudotojo vardą (jis turi būti unikalus ir dar nenaudojamas kito naudotojo), galiojantį el. pašto adresą ir slaptažodį bei įvesti saugos kodą.

MOKINIO TĖVŲ registracija atliekama:

www.tamo.lt pasirenkame „Prisijungti” -> „Registruokis” -> „Kursiu paskyrą: TĖVO„. Registruojantis reikia įvesti TĖVO RAKTĄ, vardą bei pavardę ir sugalvoti naudotojo vardą (jis turi būti unikalus ir dar nenaudojamas kito naudotojo), galiojantį el. pašto adresą ir slaptažodį bei įvesti saugos kodą.

SVARBU:

1) tiek mokinių, tiek tėvų registracijos metu, įvedus duomenis ir paspaudus mygtuką „REGISTRUOTIS„, sistema išsiunčia įvestu el. pašto adresu paskyros patvirtinimo laišką, kurioje yra aktyvi nuoroda. Tik ją paspaudus, paskyra tampa susieta su el. paštu;

2) visi vartotojai, kurie turi su el. paštu patvirtintą TAMO paskyrą, savarankiškai gali pasikeisti slaptažodį be mokyklos TAMO administratoriaus pagalbos.

Jeigu mokinys ar tėvelis pamiršo slaptažodį ir TAMO paskyroje nėra įvestas/aktyvuotas el. pašto adresas, jo atkūrimui nuo šiol bus tokia tvarka:

1. Jei mokinio/tėvelio paskyra nėra aktyvuota (t.y. paskyroje nėra įvestas ir PATVIRTINTAS el. pašto adresas) turite „Mokyklos TAMO administratoriui“ į tamo parašyti žinutę su vaiko klase, vardu, pavarde ir jo el. pašto adresu (tėveliams pamiršus reikia nurodyti vardą, pavardę, savo el. paštą, vaiko vardą, pavardę ir klasę). Mokyklos Tamo administratorius įves nurodytą el. pašto adresą ir tamo sistema, nurodytu el. paštu automatiškai išsiųs laišką su Paskyros (el. pašto) patvirtinimu. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.

2.Kuomet aktyvuosite savo paskyrą (patvirtinsite savo el. pašto adresą) turite eiti į www.tamo.lt ir spausti PRISIJUNGTI, naujai atsidariusiame lange (žiur. 1 pav.) spausti nuorodą Pamiršote prisijungimo duomenis? Naujame lange (žiur. 2 pav.) įvesti SAVO patvirtintą el. pašto adresą. Nurodytu paštu bus išsiųsta slaptažodžio keitimo instrukcija. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.

1 pav.

2 pav.

Jeigu mokinys ar tėvelis pamiršo slaptažodį ir TAMO paskyroje yra įvestas ir aktyvuotas el. pašto adresas, jo atkūrimui nuo šiol bus tokia tvarka:

Turite eiti į www.tamo.lt ir spausti PRISIJUNGTI, naujai atsidariusiame lange (žiur. pav. nr1) spausti nuorodą Pamiršote prisijungimo duomenis? Naujame lange (žiur. pav. nr2) įvesti savo patvirtintą el. pašto adresą. Nurodytu paštu bus išsiųsta slaptažodžio keitimo instrukcija. DĖMESIO! Laiškas išsiųstas iš tamo gali pakliūti į SPAM/ŠIUKŠLIŲ katalogą. Todėl neradus laiško GAUTIEJI kataloge, patikrinkite SPAM laiškus.