Iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“ kitaip

Vilniaus Naujamiesčio mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro  organizuotoje visuotinėje iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“. Jos tikslas – suteikti galimybę mokiniams susipažinti su tėvų ar giminaičių profesijomis bei skatinti tėvų įsitraukimą į vaikų ugdymo procesą, stiprinti bendradarbiavimą tarp mokinį supančios aplinkos – šeimos ir mokyklos bendruomenės.
Stengdamiesi susipažinti su profesijų įvairove, mokiniai pasirinko ateities profesijų tematiką. Meno kūriniuose vaizduojamos įvairios profesijos, aplinka, specifika. Dailės darbuose galima atpažinti pačias įvairiausias specialybes – psichologo, kosmetologo, stiuardesės, statybininko, programuotojo, sporto reporterio, statybų inžinieriaus, konstruktoriaus, bankininko, pasieniečio, odontologo, muzikanto bei kitas.

„Šok į tėvų klumpes“