Atvirų durų diena tėvų darbovietėse kitaip „Šok į tėvų klumpes“

Gegužės mėnesį būrys 7-tų klasių mokinių dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotoje visuotinėje iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“. Jos tikslas – suteikti galimybę mokiniams susipažinti su tėvų ar giminaičių  profesijomis bei skatinti tėvų įsitraukimą į vaikų ugdymo procesą, stiprinti bendradarbiavimą tarp mokinį supančios aplinkos – šeimos ir mokyklos bendruomenės.

Savo kūriniuose vaikai siekė perteikti, parodyti ir pažinti tėvų ir artimųjų profesijas, kasdienio darbo ypatumus, domėtis ir suprasti, kokia profesija vaikams labiausiai artima. Kūriniai atskleidžia pačias įvairiausias specialybes – mokytojo, konditerio, statybininko, programuotojo, dažytojo, kulinaro, statybų inžinieriaus, siuvėjo, konstruktoriaus, mašinisto, buhalterio, apskaitininko, pasieniečio, gydytojo, slaugytojo, mėsininko, kineziterapeuto, tolimųjų reisų vairuotojo ir daugybę kitų puikių profesijų.