Akcija „Knygų Kalėdos“

Likus mažiau nei keturioms savaitėms iki Kalėdų, daugelis tikrai žinome, kad tai rimties, susikaupimo, dovanojimo ir ramybės metas. Šiuo ypatingu laukimo metu sustokime. Sustokime savo mintyse, pokalbiuose, paklausykime savęs.
• Daugiau duokime. Mažiau reikalaukime iš savęs.
• Pailsėkime. Nuo reikalavimų iš savęs, nuo kompleksų ir baimių. Kurį laiką padėkime juos į šalį.
• Susitaikykime su savimi. Atleiskime sau už blogas emocijas, neįvykdytus planus ir visą netobulumą.
• Padėkokime. Kiekvieną vakarą padėkokime sau. Nesvarbu, kokia buvo diena – gera, bloga, nuobodi. Nurimkime. Leiskime sau bent kartą per dieną, bent 20–30 minučių užsiimti tuo, ko nori mūsų širdis. Tapyba, šokiu, meditacija, laiškų rašymu, skaitymu, pasivaikščiojimu.
• Skirkime dėmesio artimiesiems. Paklauskime, kas gero įvyko jų gyvenime per šiuos metus, ką išmokome, supratome. Pakalbėkime teigiamomis temomis.
Prasidėjusio kalėdinio laikotarpio proga, Lietuvos bibliotekininkų draugija ir mūsų mokykla, siekdama tęsti „Knygų Kalėdos“ akciją kviečia mokyklos bendruomenę padovanoti naujų knygų (mokslinių, atlasų, žodynų, grožinių). Dovanotas knygas mes mielai priimsime ir skaitysime. Jas galima perduoti klasės vadovams arba kalbų mokytojams.