Interaktyvus spektaklis Š. Pero „Raudonkepuraitė ir vilkas”

Lapkričio 27 dieną 1–3 klasių mokiniai, pasinaudoję Kultūros paso lėšomis, skirtomis edukacinėms pamokoms, pasikvietė į mokyklą Raganiukės teatro kūrybinę grupę, kuri pristatė interaktyvų Š. Pero spektaklį „Raudonkepuraitė ir vilkas“. Spektaklis-žaidimas atskleidė didžiausias teatro paslaptis – vaikai savo akimis galėjo pamatyti, kaip kuriamas teatras.
Kurdama meno erdvę vaikams Raganiukės teatro kūrybinė trupė siekia, kad vaikas ne tik matytų, girdėtų teatro scenos kūrinyje prabylantį pasaulį, bet ir pats jį palytėtų. Žiūrovai ir aktoriai klasikinę pasaką apie mergaitę ir jos kelionę per mišką pas močiutę kūrė kartu dalyvaudami spektaklyje: ošė medžiais, karkė varnomis, pūtė šiaurės vėju. „Raudonkepuraitė ir Vilkas“ – tai nuotaikinga ir išradinga klasikinės pasakos interpretacija, nukėlusi mažuosius žiūrovus į užburiantį kalėdinių stebuklų mišką.