Aštuntokai nagrinėjo Vilniaus tautų žemėlapį

Lapkričio 6 dieną 8a klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir istorijos mokytojais dalyvavo Kultūros paso edukacinėje ekskursijoje „Vilniaus tautų žemėlapis“. Mokiniai sužinojo, kokios tautos gyveno ir kūrė Vilniaus senamiestį, kur jie meldėsi, kuo prekiavo, ką valgė, kuo žydų, lenkų, vokiečių ar baltarusių paveldas svarbus mums šiandieną. Vaikščiodami po miestą mokiniai ieškojo įvairių tautų istorinių atminimo ženklų, bandė sudėlioti skirtingomis kalbomis parašytą Vilniaus miesto pavadinimą. Ekskursijos pabaigoje mokinių grupės per pusvalandį turėjo atlikti jiems skirtas praktines užduotis – Vilniaus senamiestyje ieškojo atsakymų į klausimus ir sprendė kryžiažodžius. Po ekskursijos moksleiviai buvo jau geriau susipažinę su miesto daugiakultūriu paveldu,  skirtingų tautų indėliu į miesto kultūrą.