3a klasės mokiniai – jau universiteto studentai

Šiais mokslo metais mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai dalyvauja Kazimiero Simonavičiaus universitete vykdomame Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ projekte. Jame dalyvauja 8–9 metų vaikai iš keturių Vilniaus miesto mokyklų – lietuvių, lenkų, rusų mokomosiomis kalbomis.
Vaikų universiteto tikslas – skatinti vaikus domėtis mokslu, ugdyti kritinį mąstymą bei prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi. Rugsėjo paskutinį penktadienį mokiniai dalyvavo šventiniame projekto atidarymo renginyje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Kartą per mėnesį mokiniai keis mokymosi aplinką ir pamokų metu važiuos į universitetą mokytis. Netradicinėje aplinkoje pamokas jiems ves garsūs profesoriai, docentai ir talentingi studentai. Vaikai patys jau išsirinko, kas iš jų bus dekanas, o kas net rektorius; patys planuos, ką norėtų sužinoti.