PARAMA

Gerbiami bendruomenės nariai,

Dėkojame, kad nuolat skiriate 1,2 % GPM paramą mūsų mokyklai.

TĘSKIME MOKYKLOS POKYČIUS KARTU!

Informacija apie 1,2 proc. paramos lėšas
  Lėšų likutis 2024 m. sausio 1 d. 8477,63 Eur
 Gauta 1,2 proc. 2023 metais 3946,64 Eur

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, pasinaudoti proga ir 2023 metų 1,2 % savo pajamų mokestį skirti mokyklai (tai reikėtų atlikti iki š. m. gegužės 2 d.). Užtikriname Jus, kad šiais metais, kaip ir praėjusiais, paaukotos lėšos bus panaudotos labai tikslingai – gerinti ir modernizuoti Jūsų vaikų ugdymosi aplinką.

Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Atkreipiame dėmesį, kad jums papildomai tai nieko nekainuos. Tiesiog – tai 1,2 % nuo mokesčių sumos, kuri jau sumokėta Valstybei.

Jūsų prašymai skirti paramą bus patenkinti VMI tik pateikus šią pajamų mokesčio deklaraciją (GPM311 forma) iki 2024 m. gegužės 2 d.
1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR0512 v.4) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.

Žingsnis po žingsnio: kaip skirti paramą Vilniaus Naujamiesčio mokyklai?

Mokyklos pavadinimas: Vilniaus Naujamiesčio mokykla
Įmonės kodas: 290004420
Visą informaciją bei žingsnius, kurie padės Jums skirti paramą Vilniaus Naujamiesčio mokyklai, rasite ČIA

Skiriantiems paramą per VMI mobiliąją programėlę ​(ją galite parsisiųsti iš App Store arba Google Play.):

1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.